10 ویژگی طراحان برتر

  • 10 ویژگی طراحان برتر
صنعت مد در حال انفجار است(شرکت توسعه تجارت ویستان , دوره عالی طراحی لباس) و به نظر می رسد که همه طراحان لباس، در حال رقابت در این صنعت هستند.

صنعت مد در حال انفجار است و(شرکت توسعه تجارت ویستان , دوره عالی طراحی لباس) به نظر می رسد که همه طراحان لباس، در حال رقابت در این صنعت هستند. برای پیشرفت در این صنعت و قرار گرفتن در کنار نام های بزرگی همچون رالف لورن و کالوین کلوین(شرکت توسعه تجارت ویستان , دوره عالی طراحی لباس) ، شما به عنوان یک طراح مشتاق باید ویژگی هایی مشابه با طراحان برتر دنیا را داشته باشید. در اینجا برخی از این ویژگی های ضروری برای تبدیل شدن به یک طراح لباس موفق (شرکت توسعه تجارت ویستان , دوره عالی طراحی لباس)را معرفی کرده ایم.
1.حس تجاری قوی
 طراحان مد بزرگ ، دارای مهارت های(شرکت توسعه تجارت ویستان , دوره عالی طراحی لباس) تجاری عالی نیز هستند. درک شما از بودجه ، بازاریابی و فروش برای تولید و فروش طرح هایتان حیاتی است.

2.ارتباطات خوب
 افراد زیادی در تولید یک لباس نقش دارند و یک طراح لباس باید بتواند با همه کسانیکه در تولید(شرکت توسعه تجارت ویستان , دوره عالی طراحی لباس) لباس نقش دارند ، بطور موثری ارتباط برقرار کند.
3.حس رقابت
 شما باید به طور مداوم تلاش کنید تا بهتر از همتایان خود عمل کرده و(شرکت توسعه تجارت ویستان , دوره عالی طراحی لباس) به سرعت طرح هایی خلاقانه را ارئه دهید.
4.بسیار خلاق
 شما(شرکت توسعه تجارت ویستان , دوره عالی طراحی لباس) باید حس فشن عالی داشته باشید و بطور مداوم ایده های مد جدیدی را ارائه دهید.
5.مهارت های طراحی قوی
 مهارت های طراحی عالی به این معنی است که شما می توانید(شرکت توسعه تجارت ویستان , دوره عالی طراحی لباس) به راحتی ایده های خود را بر روی کاغذ رسم کنید و فرایند تولید را آغاز کنید.

6.شناخت خوب از متریال
 شما باید شناخت خوبی از متریال یک لباس و عناصری که آن را منحصر به فرد می کند ، مانند رنگ و پارچه ، داشته باشید.
7.مهارت های خیاطی قوی
 شما می توانید لباس های طراحی شده خود را بسازید. درک شما از اینکه استفاده از چه متریالی در طراحی یک لباس بهتر(شرکت توسعه تجارت ویستان , دوره عالی طراحی لباس) کار می کنند ، می تواند به توسعه طرح های شما کمک کند.
8.بازیکن تیمی
 طراحان مد بسیار موفق ، به عنوان بخشی از یک تیم کار می کنند. طراحی برای تولید لباس شامل کارهای زیادی می شود ، (شرکت توسعه تجارت ویستان , دوره عالی طراحی لباس)از ساخت الگو تا دوختن و بردن به مغازه ها. به عنوان یک طراح، شما باید قادر به کار کردن با همه افراد درگیر در این پروسه باشید.

9.برخورداری از دانش کافی درباره جریان مد فعلی
 شما باید جریان مد فعلی را دنبال کنید و بر اساس آن باید(شرکت توسعه تجارت ویستان , دوره عالی طراحی لباس) آنچه را که مخاطبان در آینده از شما انتظار دارند را ، پیش بینی کنید.
10.توانایی تجسم قوی
 طراحان مد خوب ، قبل از اینکه بتوانند یک ایده را روی کاغذ پیاده کنند ، می توانند لباس را تصور کنند. شما می توانید(شرکت توسعه تجارت ویستان , دوره عالی طراحی لباس) محصول به پایان رسیده را قبل از تولید، به خوبی ببینید و می توانید ایده های خود را بر روی کاغذ بنویسید تا دیگران نیز بتوانند این ایده ها را درک کنند.

برچسب ها: مقاله, دوره طراحی لباس