دوره پیشرفته و سمینار تخصصی زیبایی استانبول

دوره پیشرفته و سمینار تخصصی زیبایی استانبول

در راستای رشد و توسعه کیفیت و بهره وری در صنعت زیبایی گروه تجاری ویستان در نظر دارد با همکاری چند تن از اساتید و متخصصین صاحب نام کشور ترکیه در حوزه زیبایی دوره پیشرفته و سمینار تخصصی زیبایی را در مرکز همایش های بین المللی هتل مجلل گرند جواهر استانبول در تاریخ 28 و 29 بهمن ماه سال جاری برگزار نماید.

صنعت آرایشی و زیبایی ترکیه شهرت جهانی دارد، قیمت مناسب، کیفیت بالا و مسیر مناسب جهت ترانزیت و حمل و نقل از عوامل توفیق این صنعت در ترکیه می باشد. لذا هدف از برگزاری این دوره توسعه و انتقال دانش و تجربه و ارتقای سطح آگاهی فعالان این عرصه در ارائه خدمات با کیفیت و بروز در صنعت زیبایی می باشد.

حضور در سمینار، کارگاههای تخصصی،نشست تخصصی و پنل پرسش و پاسخبه مدت 2 روز، حضور در تور تخصصی خرید و معرفی مراکز عمده فروش لوازم آرایشی و بهداشتی استانبول به همراه لیدر و راهنمای متخصص به مدت یک روز از مزایای حضور در این تور آموزشیتجاری می باشد.

جهت مشاوره و حضور در این سمینار و دریافت کنداکتوری سمینار و رزومه اساتید خواهشمند است با کارشناسان ما تماس بگیرید.

هتل زیبا و مجلل گرند جواهر (Grand Cevahir) استانبول یک از بهترین هتلهای استانبول ترکیه است که در حدود سه کیلومتری میدان تقسیم و در پانزده کیلومتری فرودگاه آتاترک، در قلب مراکز خرید در منطقه شیشلی استانبول قرار دارد.
هتل گراند جواهر Grand Cevahir به عنوان مرکز اصلی برگزاری کنگره های مختلف در استانبول به حساب می آید. این هتل دارای یک ساختمان مدرن 13 طبقه و دارای 320 اتاق می باشد و طراحی داخلی بینظیری به سبک کلاسیک دارد.

همه اتاق هایش مجهز به سیستم تهویه هوا، تلویزیون صفحه تخت و اینترنت وای فای می باشند. تمام اتاق ها بزرگ هستند و در بخش نشیمن هر اتاق میز کار و کاناپه های مجللی خواهید دید.
اقامت در هتل گراند جواهر Grand Cevahir شامل صبحانه است که هرصبح به صورت سلف سرویس سرو می شود. دو رستوران هتل گراند جواهر Grand Cevahir نیز به سرو انواع غذاهای سنتی ترکی می پردازند. دو تریا و یک قنادی با شیرینی های خوش طعم ترکی هم در محوطه هتل موجود می باشند.
اتاق های هتل گراند جواهر Grand Cevahir بسیار لوکس و شیک می باشد و تنوع آن بسیار زیاد است.

 

 •   آدرس هتل گراند جواهر استانبول : Darulaceze Cad. No:9 Sisli , Sisli, Istanbul, Turkey 34381
 •     تلفن هتل گراند جواهر استانبول : +902123144242
 •     وب سایت هتل گراند جواهر استانبول : http://www.gch.com.tr/default-en.aspx

 • Adres : Halide Edip Adıvar Mah. Darülaceze Cad. No:5 Şişli / İstanbul

  Genel İletişim: info@gch.com.tr +90 (212) 314 42 42

  Satış ve Pazarlama: sm@gch.com.tr +90 (212) 314 42 42

  Muhasebe: muhasebe@gch.com.tr +90 (212) 314 42 89

  Spor Kulübü: fitness@gch.com.tr +90 (212) 314 43 27

  Rezervasyon: reservation@gch.com.tr +90 (212) 314 42 36 
برچسب ها: دوره پیشرفته و سمینار تخصصی زیبایی استانبول- هتل گرندجواهر - استانبول - ترکیه