دوره عالی مد و طراحی لباس استانبول

دوره عالی مد و طراحی لباس استانبول


در راستای سال حمایت از تولید و کالای ایرانی شرکت توسعه تجارت ویستان با همکاری آکادمی بین المللی و کمپانی بزرگ Karim Design دانمارک دوره عالی مد و طراحی لباس را با حضور پروفسور کریم فیضی در مرکز همایش های هتل مجلل گرندجواهر استانبول برگزار می کند. هدف از برگزاری این دوره توسعه دانش تولید کنندگان و طراحان ایرانی جهت افزایش کیفیت و بروزرسانی محصولات ایرانی می باشد. پروفسور کریم فیضی یکی از برجسته ترین طراحان لباس در سطح بین المللی می باشند، ایشان دارای مدرک پروفسورای مد و هنر، طراح لباس خاندان سلطنتی دانمارک و  برگزار کننده بزرگترین شوهای لباس در اروپا می باشند.

برنامه سمینار به شرح ذیل می باشد:

- حضور در سمینار،کارگاههای تخصصی، نشست تخصصی و پنل پرسش و پاسخ به مدت 2 روز

- حضور در تور تخصصی به همراه لیدر و راهنمای متخصص مد به مدت یک روز 

- دریافت اعتبارنامه از سازمان اعتبارسنجی کسب و کار سوئیس (BAF

- دریافت گواهی حضور در دوره به امضای پروفسور کریم فیضی 

- دریافت گواهینامه از مورد تأیید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری


جهت کسب اطلاعات بیشتر جهت ثبت نام در ایران با شماره 09999873662 و یا در استانبول با پایگاه اختصاصی پروفسور فیضی به آدرس www.kandkholding.com تماس بگیرید.

اطلاع رسانی همایش در پایگاه اطلاعاتی هلدینگ K&K در استانبول:  www.kandkholding.com 

اطلاع رسانی همایش در پایگاه اطلاعاتی  K&K Production در استانبول:  www.kandkproduction.com

اطلاع رسانی همایش در پایگاه اطلاعاتی کالج K&K در استانبول:       www.kandkcollege.com 

اطلاع رسانی همایش در پایگاه اطلاعاتی سازمانی جهانی اعتبارسنجی کسب و کار (BAF) سوئیس:      www.bafacademy.com


 • آماده سازی الگو با تکنیک دراپه سازی
 • کار برروی پارچه ( پیاده سازی اپلیکه همراه با تکنیک دکلته عینکی روی تور، فن چین دهی)
 • دوختهای تکنیکی کاربردی در لباس عروس و شب و دوخت پارچه های حساس
 • آموزش ژیپون و زیر سازهای لباس عروس و شب و باکس دوزی
 • مولاژ
 • دراپینگ

پروفسور کریم فیضی


دارای مدرک پروفسورای مد و هنر

طراح لباس خاندان سلطنتی دانمارک

موسس و صاحب کمپانی بزرگ Karim Design

سایت کمپانی : www.karimdesign.com

یکی از بزرگترین طراحان لباس در جهان

دارنده جایزه بهترین طراح جهان در سال 2000 میلادی

برگزار کننده بزرگترین شوهای لباس در اروپا

استاد دو دانشگاه اروپایی

در حال تاسیس اولین دانشگاه مد در ایران

پایگاه اطلاعاتی نمونه عکسها و گالری افتخارات پروفسور کریم فیضی:

هتل زیبا و مجلل گرند جواهر (Grand Cevahir) استانبول یک از بهترین هتلهای استانبول ترکیه است که در حدود سه کیلومتری میدان تقسیم و در پانزده کیلومتری فرودگاه آتاترک، در قلب مراکز خرید در منطقه شیشلی استانبول قرار دارد.
هتل گراند جواهر Grand Cevahir به عنوان مرکز اصلی برگزاری کنگره های مختلف در استانبول به حساب می آید. این هتل دارای یک ساختمان مدرن 13 طبقه و دارای 320 اتاق می باشد و طراحی داخلی بینظیری به سبک کلاسیک دارد.

همه اتاق هایش مجهز به سیستم تهویه هوا، تلویزیون صفحه تخت و اینترنت وای فای می باشند. تمام اتاق ها بزرگ هستند و در بخش نشیمن هر اتاق میز کار و کاناپه های مجللی خواهید دید.
اقامت در هتل گراند جواهر Grand Cevahir شامل صبحانه است که هرصبح به صورت سلف سرویس سرو می شود. دو رستوران هتل گراند جواهر Grand Cevahir نیز به سرو انواع غذاهای سنتی ترکی می پردازند. دو تریا و یک قنادی با شیرینی های خوش طعم ترکی هم در محوطه هتل موجود می باشند.
اتاق های هتل گراند جواهر Grand Cevahir بسیار لوکس و شیک می باشد و تنوع آن بسیار زیاد است.

 

 •   آدرس هتل گراند جواهر استانبول : Darulaceze Cad. No:9 Sisli , Sisli, Istanbul, Turkey 34381
 •     تلفن هتل گراند جواهر استانبول : +902123144242
 •     وب سایت هتل گراند جواهر استانبول : http://www.gch.com.tr/default-en.aspx

 • Adres : Halide Edip Adıvar Mah. Darülaceze Cad. No:5 Şişli / İstanbul

  Genel İletişim: info@gch.com.tr +90 (212) 314 42 42

  Satış ve Pazarlama: sm@gch.com.tr +90 (212) 314 42 42

  Muhasebe: muhasebe@gch.com.tr +90 (212) 314 42 89

  Spor Kulübü: fitness@gch.com.tr +90 (212) 314 43 27

  Rezervasyon: reservation@gch.com.tr +90 (212) 314 42 36 
برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت کنداکتوری سمینار و شرایط حضور خواهشمند است با مدیریت بازرگانی امور همایش های بین المللی جناب آقای یوسف خیابانی تماس بگیرید.


شماره تماس: 05191015508 داخلی 101

شماره همراه: 09999873662

ايميل:khiyabani@vistangroup.com


چرا ترکیه؟ 

۲۰ نکته مهم در مورد ترکیه و آینده این کشور.

1.تولید ناخالص ملی ترکیه در سال ۲۰۱۳ حدود یک تریلیون و یکصد ملیارد دلار بوده است

2.اردوغان باعث جهش چشمگیر کشورش از رتبه ۱۱۱ دنیا به رتبه ۱۶ با میانگین سالانه ۱۰ در صد بوده است و این یعنی ورود این کشور به گروه ۲۰ (G-20) بیست کشور قدرتمند دنیا.

3.سال۲۰۲۳ موافق  با تاریخ بنای کشور ترکیه نوین و همان تاریخی است که اردوغان مشخص کرده که ترکیه در میان پنج قدرت اقتصادی و سیاسی اول دنیا باشد و اگر با همین شیب رشد اقتصادی پیش برود موفق خواهد شد.

4.فرودگاه بین المللی استانبول بزرگترین فرودگاه در اروپاست و در هر روز ۱۲۶۰ هواپیما در آن می نشیند. و این علاوه بر فرودگاه دیگر استانبول یعنی صبیحه است که نصف این تعداد را می پذیرد.

5.هواپیمایی ترکیه به مدت سه سال متوالی به عنوان بهترین خطوط هوایی در جهان انتخاب شده است.

6.در مدت ده سال در ترکیه دو میلیارد و هفتصد و هفتاد ملیون درخت و گیاه میوه دار کاشته شده است!

7.ترکیه برای اولین بار در دوران یک دولت مدنی توانسته اولین تانک مسطح و اولین نفربر هوایی و اولین هواپیمای بدون سرنشین و اولین ماهواره نظامی جدید چندکاره بسازد.

8.اردوغان در مدت ده سال ۱۲۵ دانشگاه جدید و ۱۸۹  مدرسه و ۵۱۰ بیمارستان و ۱۶۹۰۰۰کلاس جدید که تعداد دانش آموزان آن از ۲۱ نفر تجاوز نمی کند ساخته است.

9.هنگامی که بحران اقتصادی اروپا و آمریکا را درنوردید دانشگاههای آمریکایی و اروپایی شهریه هایشان را بالا بردند در حالی که اردوغان دستور داد که آموزش در همه دانشگاهها و مدارس ترکیه رایگان و به عهده دولت باشد!

10.ده سال گذشته درآمد هر فرد در ترکیه۳۵۰۰ دلار در سال بود که  سال ۲۰۱۳ این مقدار به ۱۱۰۰۰ دلار افزایش یافت و این بالاتراز درامد یک شهروند فرانسوی در کشورش است.و ارزش پول ملی ترکیه را ۳۰ برابر کرد..

11.در ترکیه تلاش دولت این است که تعداد دانشمندان در عرصه تحقیق و پژوهش را تا سال ۲۰۲۳ به سیصد هزار نفر برساند!

12.در ترکیه حقوق و دستمزد ها افزایش یافت و حداقل حقوق برای یک کارمند تازه کار از ۳۴۰ لیره به ۹۵۷ لیره ارتقا پیدا کرد و میزان بیکاری از ۳۸% به ۲% کاهش یافت.

13.در ترکیه  بودجه آموزش و بهداشت از بودجه امور دفاعی بیشتر شد و یک معلم به اندازه یک پزشک حقوق دریافت می کند! بنگرید که اولویتهای اردوغان آخرین چیزی است که شما به آن اهمیت می دهید!

14.در ترکیه ۳۵ هزار مرکز آزمایشگاهی و فناوری و پایگاه کلامی جدید احداث شده است و جوانان ترک در این مراکز تحت تاثیر سازمانهای جهانی که نگاه ویژه مربیان  را  با یک گردش تفریحی و یا یک شام شاهانه و دادن مشروب می خرند قرار نمی گیرند!

15.اردوغان کسری بودجه که بالغ بر ۴۷ ملیارد دلار بود را جبران کرد و آخرین بدهی خارجی به بانک جهانی که ۳۰۰ ملیون دلار بود را در ماه ژوئن گذشته تسویه کرد. و همین ترکیه به همین بانک جهانی  ۵ میلیارد قرض داد و اردوغان  ۱۰۰ میلیارد را در خزانه این بانک ودیعه گذاشت

16.صادرات ترکیه تا ده سال پیش ۲۳ ملیارد بود و اکنون به۱۵۳ ملیارد رسیده که این صادرات به ۱۹۰ کشور می رود. که بیشتر آن اتومبیل و پس از آن وسایل الکترونیکی است

17.دولت اردوغان بنای جمع آوری زباله ها و استفاده از آنها در تولید انرژی و برق را گذاشت به طوری که یک سوم ساکنان ترکیه از آن استفاده میکنند. برق به ۹۰% خانه های ترکیه در شهرها و روستاها رسیده است!

18.شهر استانبول در طول کمتر از ۱۰ سال از رتبه ۳۰ به رتبه ۵ شهر اول جذب توریست دنیا ارتقا یافت و همچنین کشور ترکیه بیشترین رشد را در طول ۷ سال گذشته در جذب توریست در بین کشور های دنیا داشته است. و آیا میدانید مقصد اول مسافرت های خارجی کشور های اسکاندیناوی اکنون ترکیه است.

19.صنعت پوشاک ترکیه اکنون پس از ایتالیا در مقام دوم از لحاظ صادرات قرار دارد و اگر با همین رول حرکت کند در چند سال آینده ایتالیا را نیز پشت سر خواهد گذاشت.

20.کشور ترکیه عضو ناتو میباشد و اعضای ناتو اکنون موظف میباشند در صورت بروز هر تهدیدی علیه ترکیه وارد صحنه شوند