دوره عالی کارآفرینی سازمان جهانی کار

با توجه به اهمیت دانش روز در علم مدیریت و تعاملات بین المللی,  همزمان با هفته جهانی کار آفرینی به دعوت مرکز بین المللی آموزش سازمان جهانی کار (International labor Organization) , شرکت توسعه تجارت ویستان در نظر دارد 40 نفر از کارآفرینان برتر ایران را به منظور شرکت دردوره عالی کارآفرینیبه کشور ایتالیا اعزام نماید. این دوره  از 23 مهرماه ( 15 اکتبر)آغاز و به مدت 11 روز در شهر تورین ایتالیا برگزار خواهد داشت و کارآفرینانی از سراسر دنیا با حضور در این رویداد بین المللی تجربیات خود را با یکدیگر به اشتراک خواهند گذاشت.جهت هر چه کاربردی تر شدن  این دوره علاوه بر آموزش متدهای روز دنیا در زمینه کارآفرینی , فرصت بازدید حرفه ای از کارخانجات مطرح اروپایی ( فیات . آلفئورومئو و......) و گفتگو مستقیم با مدرسین و کارآفرینان برتر اروپایی نیز فراهم شده است . .شایان ذکر است در این دوره تمام مباحث  به زبان انگلیسی- ایتالیایی مطرح خواهد شد از این رو مترجم  همزمان فارسی نیز پیش بینی گردیده است .  

ردیف

تاریخ

موضوع طرح رویداد

1

23 و 24 و 25 مهر ماه

کارآفرینی ارشد,کارآفرینی جوانان,کارآفرینی بانوان, تهدیدات و فرصتها برای کار آفرینان ,فرصت ها تجاری بازار جهانی و مطالعه موردی کسب و کار های برتر

2

27 و 26 مهر ماه

فرصتهای کارآفرینی سبز,کار آفرینی اجتماعی,برند سازی کارآفرینی,خلاقیت در کارآفرینی, گفتگو با کارآفرینان اروپایی

3

29و28 مهر ماه

بازدید از شهر زیبای ونیز

4

30 مهر ماه

بازی و کارآفرینی . نوآوری و کارآفرینی . اقتصاد کار آفرینی.فعالیت جانبی فرهنگ غذا ایتالیایی

5

1 و 2 آبان

فرصت مطالعاتی همراه با بازدید از مراکز صنعتی

سازمان بین‌المللی کار یکی از موسسات تخصصی سازمان ملل متحد است که به امور مربوط به کار و کارگران می‌پردازد. این سازمان در سال ۱۹۱۹ و در نتیجه بحث‌های کنفرانس صلح پاریس تأسیس شد. سازمان بین‌المللی کار در آغاز وابسته به جامعه ملل بود و پس از تأسیس سازمان ملل متحد از سازمان‌های وابسته به آن شد. منشور فعلی سازمان که به بیانیه فیلادلفیا معروف است در سال ۱۹۴۴ تصویب شد.مقر این سازمان در شهر ژنو در کشور سوئیس است. این سازمان هر سال در ماه خرداد کنفرانسی برگزار می‌شود.

The International Labour Organization and the Italian Government established the International Training Centre in 1964 in Turin, Italy, as an advanced vocational training institute.

It has since matured into a focal point for high-level in-service training. This takes place in Turin, in course participants' home countries or via the Internet.

The Centre provides training and related services that develop human resources and institutional capabilities. We thereby contribute to achieving the ILO's goal of decent work for women and men.

تورین نخستین پایتخت ایتالیا در فاصله سالهای ۱۸۶۱ تا ۱۸۶۵ می‌باشد. به لحاظ جمعیّتی چهارمین و به لحاظ اقتصادی سومین شهر مهمّ ایتالیاست معنای نام این شهر چندان پیچیده نیست و به سان نام برخی از اماکن به ریشه‌های دور تاریخی زبان بازنمی‌گردد: واژه "Torino" مرکّب از دو بخش "Toro" که در زبان ایتالیایی به معنای گاو نر است و پسوند "ino" که در دستور زبان ایتالیایی کارکرد مصغّر سازی (کوچک کردن) اسامی مذکّر را دارد،می‌باشد؛ بنابراین می‌توان این واژه را به فارسی، «گاو نر کوچک» (و نه گوساله نر) ترجمه کرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت کنداکتوری سمینار و شرایط حضور خواهشمند است با مدیریت بازرگانی امور همایش های بین المللی جناب آقای یوسف خیابانی تماس بگیرید.


شماره تماس: 05191015508 داخلی 101

شماره همراه: 09999873662

ايميل:khiyabani@vistangroup.com


برچسب ها: سازمان جهانی کار, ویستان, دوره عالی کارآفرینی